در اقتصاد جهانی امروز تولید قراردادی و استفاده از ظرفیت کارخانه ها (تولید ظرفیت خالی) امری رو به گسترش و اجتناب ناپذیر است.

ساخت کارخانه های بزرگ با هدف تولید قراردادی هزینه ها را تا آنجا کاهش داده است که در حال حاضر بسیاری از برند های صنایع مختلف در جهان از خود کارخانه ای ندارند.

ظرفیت خالی تولید چیست؟

چنانچه این سوال برای شما پیش آمده است که ظرفیت خالی تولید چیست؟ در این پست با لابراتوار آرایشی بهداشتی دکتر رج می‌خواهیم به این پرسش جواب بدهیم و در انتها از مزایای تولید ظرفیت خالی آرایشی و بهداشتی با برند شما در لابراتوار آرایشی بهداشتی دکتر رج صحبت کنیم. در ادامه با ما همراه باشید.

 

چالش های ظرفیت خالی تولید چیست ؟

یکی از مهم ترین چالش ها برای افرادی که قصد تولید محصولات آرایشی بهداشتی را دارند نداشتن خط تولید و کارخانه مناسب و همچنین سرمایه جهت راه اندازی خط تولید می باشد. از این رو بسیار مهم است که بتوانید با استفاده از راهکار تولید ظرفیت خالی محصولات آرایشی بهداشتی خود را با برند خودتان و در کارخانه دیگری تولید کنید. این امر مزایای بسیار زیادی برای شما دارد:

  • اول از همه باعث می شود چنانچه سرمایه لازم جهت راه اندازی خط تولید را نداشته باشید با کمترین هزینه برای تولید بتوانید محصولات خود را روانه بازار کنید. این ترفند برای کسانی که قصد تولید با کمترین هزینه و همچنین عدم تخصیص فضا و تجهیزات و ماشین آلات مناسب جهت راه اندازی تولید را دارند بسیار مناسب است.
  • از طرفی شما در اعتمادسازی مشتریانتان راه ساده‌ای دارید، چون تمامی محصولات تولید شده در لابراتوار دکتر رج دارای مجوز از سازمان غذا و دارو هستند و همین باعث اعتماد مشتریان به برند شما می گردد.
  • همچنین همانطور که می دانید داشتن یک خط تولید نیازمند استخدام نیروی انسانی متعدد جهت تولید و بسته بندی و غیره می باشد که همه این موارد در تولید ظرفیت خالی به راحتی مرتفع می شوند.

تجهیزات با تکنولوژی بالا

تجهیزات تولید محصولات آرایشی و بهداشتی مانند میکسرها، امولسیفایرها، هموژنایزرها و... با آخرین تکنولوژی روز دنیا آماده تولید و بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی با برند شما است.

تعهد در ارائه کار با کیفیت

 

تولید در ظرفیت بالا

تجهیزات تمام اتوماتیک در لابراتوار دکتر رج قدرت تولید 20 هزار 

سطح علمی بالا در تولید

بیش از 10 ثبت اختراع و مقالات متعدد در مجلات علمی معتبر دنیا تنها بخشی از اعتبار علمی دکتر رج است.

بسته بندی زیبا و شکیل

هدف اولیه بسته بندی محافظت از محصول از هوا، نور، گرما، سرما، رطوبت، گرد و غبار، کثیفی و... است. حمل و نقل و جابجایی نیز یکی از عوامل تاثیرگذار در بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی است. «محصول باید به قیمت کم بفروشد» به همین خاطر باید هزینه تولید کاهش باید و این از مهمترین دلایل بسته بندی در تولید ظرفیت خالی است.  امروزه اساس طراحی تمام بسته بندی های آرایشی کاهش قیمت کالا است. تحقیقات روانشناسان نشان داده است که تصویر بسته بندی به طور ناخودآگاه با کیفیت محصول در ذهن خریدار طبقه بندی می شود و هر چه محصول با کیفیت بالا بسته بندی شود، فروش محصول را افزایش می دهد.

پشتیبانی علمی پس از تولید محصول

 

تنوع در تولید محصولات

 

تولید با برند شما

شرکت های تولیدی صنایع آرایشی و بهداشتی و یا شرکت های توزیع جهت تنوع بخشیدن به سبد کالا در راستای توسعه ی بازار در دسترس خود می توانند با ارائه ی مستندات مربوط به برند خود پس از عقد قرارداد معتبر جهت تولید محصولات شرکت تحت عنوان برند خود اقدام نمایند. این عمل به تخصصی تر شدن حوزه های تولید-توزیع و بازاریابی کمک کرده و رضایت مشتریان را در قبال ارائه ی کیفیت بهتر-قیمیت های پایین تر و پاسخ گویی مناسب تر فراهم می آورد.

برخی از برند های تولید ظرفیت خالی در لابراتوار آرایشی بهداشتی دکتر رج